0 bodů
565 zobrazení
v kategorii Tato poradna
Před třemi dny mi vytrhli osmičku dole a rána mě furt docela bolí, hlavně k večeru. Je to ještě normální, nebo už by to v tuhle dobu mělo polevit a měl bych zajít zpátky k zubaři?

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

5 reakce

0 bodů
Bred Domácí (4.3k bodů)
Nikde neni předepsáno, jak dlouho má bolet. Někoho bolí hodinu, někoho do druhého dne. Citlivé to bývá i několik dní.


0 bodů
opicak Registrovaný (769 bodů)
Mě to nebolelo vůbec, ale samozřejmě na té ráně nesmíte kousat.


Související témata

0 bodů
1 reakce 298 zobrazení
0 bodů
4 odpovědí 586 zobrazení
0 bodů
1 reakce 579 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 2.2k zobrazení
0 bodů
3 odpovědí 1.5k zobrazení
0 bodů
3 odpovědí 1.0k zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 785 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 1.1k zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 547 zobrazení
...