0 bodů
354 zobrazení
v kategorii Ostatní
Přemýšlel jsem nad tím, jak si lidé v různých dobách představovali ďábla. Existuje nějaká typická podoba, v jaké bývá zobrazován?

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

2 reakce

0 bodů
Bred Domácí (4.3k bodů)
Zatím nikdo nepředložil dostatečně podložený důkaz o existenci ďábla a už vůbec ne o jeho podobě. Každý si ho tedy může představovat jak chce




Související témata

0 bodů
3 odpovědí 499 zobrazení
10.8.2015 v kategorii Ostatní alexandr
0 bodů
5 odpovědí 1.0k zobrazení
6.6.2014 v kategorii Ostatní Blášek
0 bodů
2 odpovědí 287 zobrazení
9.6.2014 v kategorii Ostatní Koulař
0 bodů
1 reakce 301 zobrazení
+2 bodů
6 odpovědí 1.1k zobrazení
2.12.2014 v kategorii Diskuze Sůwa Pokročilý (1.1k bodů)
+2 bodů
3 odpovědí 632 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 278 zobrazení
...