0 bodů
371 zobrazení
v kategorii Auto moto
Ahoj, kdy přezouváte vaše auta? Venku už je celkem hezky, myslíte, že už je správná doba na přezutí pneumatik? Nebo ještě raději počkat? Díky

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

4 reakce

0 bodů
Bred Domácí (4.3k bodů)
Právě teď už nastává ten správný čas


0 bodů
Dobry den

když jsem řešil stejnou otázku, tak jsem trochu hledal a odpověď jsem našel tady: http://autotrip.cz/kdy-prezout-na-letni-pneumatiky/


Související témata

0 bodů
2 odpovědí 755 zobrazení
0 bodů
1 reakce 5 zobrazení
před 2 dny v kategorii Auto moto honza_z Registrovaný (41 bodů)
0 bodů
3 odpovědí 1.1k zobrazení
15.12.2014 v kategorii Auto moto Lacík Registrovaný (264 bodů)
0 bodů
3 odpovědí 442 zobrazení
0 bodů
1 reakce 217 zobrazení
1.1.2015 v kategorii Kutilství, návody Amu s Anetkou a Míšou
0 bodů
5 odpovědí 403 zobrazení
0 bodů
1 reakce 182 zobrazení
13.8.2015 v kategorii Auto moto Marie Vostatková
0 bodů
2 odpovědí 552 zobrazení
0 bodů
1 reakce 433 zobrazení
0 bodů
3 odpovědí 521 zobrazení
...