0 bodů
436 zobrazení
v kategorii Dům a byt
Zdravím, doufám, že jsem tuhle otázku zařadila správně. Pokud ne, tak se moc omlouvám. Teď k věci - Doma máme pračku s vrchním plněním, už je docela stařičká a já bych chtěla zkusit aviváž od Coccolino, jenže nenašla jsem na víku pračky žádnou přihrádku, prací prášek i prací gel dávám rovnou na prádlo. Myslíte, že je pro mě aviváž tabu? Protože jsem četla, že aviváž na prádle udělá něco jako "mastné skrvny", šedomodré skvrnky, prý.

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

3 reakce

0 bodů
boruvka Registrovaný (402 bodů)
Já dávám po vyprání prádla aviváž přímo na prádlo. Chvíli nechám prát pračku bez teploty a pak vyždímám. Aviváž fialové barvy mi udělala na prádle skvrny, které už nejdou vyprat.




Související témata

0 bodů
3 odpovědí 431 zobrazení
0 bodů
1 reakce 433 zobrazení
0 bodů
8 odpovědí 1.7k zobrazení
0 bodů
4 odpovědí 934 zobrazení
17.5.2014 v kategorii Dům a byt Renata
0 bodů
4 odpovědí 790 zobrazení
11.4.2014 v kategorii Dům a byt Pergl Vladimír
0 bodů
4 odpovědí 443 zobrazení
14.5.2014 v kategorii Vaření, jídlo Hromotluk
0 bodů
2 odpovědí 2.9k zobrazení
0 bodů
4 odpovědí 803 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 777 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 362 zobrazení
11.5.2018 v kategorii Ostatní anonym
...