0 bodů
189 zobrazení
v kategorii Sport, volný čas
Ahoj,

nakupovali jste někdo v eurobike? Docela se mi zamlouvají ceny i sortiment, ale raději se ještě zeptám na ochotu personálu a úroveň poradenství? díky za ohlasy.

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

1 reakce

0 bodů
to záleží na tom, které myslíš :-) Já znám eurobike-praha. Pokud myslíš todle, tak ano, bral jsem tam svoje poslední kolo a nemohu si ztěžovat. Nejsem úplný znalec, takže se mi celkem hodilo, že se mi snažil pordejce všechno vysvětlit - zněl věrohodně, takže za mě dobrý :-)




Související témata

0 bodů
1 reakce 391 zobrazení
0 bodů
1 reakce 238 zobrazení
0 bodů
7 odpovědí 2.2k zobrazení
0 bodů
1 reakce 258 zobrazení
0 bodů
4 odpovědí 691 zobrazení
0 bodů
6 odpovědí 3.7k zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 267 zobrazení
20.10.2014 v kategorii Dům a byt
0 bodů
2 odpovědí 284 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 312 zobrazení
0 bodů
1 reakce 506 zobrazení
...