0 bodů
391 zobrazení
v kategorii Právo a zákony
Koupila jsem postel přes internet. Aktuálně ji potřetí reklamuji a žádám vrácení peněz. Bylo mi sděleno že buďto pošlou nový díl,který reklamuji,nebo mám postel celou zaslat zpět a oni po posouzení rozhodnou,zda peníze vrátí a v jaké výši. Samozřejmě nechci stále dokola reklamovat a nechat zasílat nové díly,nehledě na to,že jsem sama a montovat to neustále nebudu,první varianta nepřichází tedy v úvahu. Stejně tak ale nemohu poslat postel pryč- neměla bych s dítětem na čem spát. Je nutnost,postel posílat zpět při požadavku na vrácení peněz? Doposud mi veškeré, třikrát reklamované zboží,za které jsem dostala peníze zpět,zůstalo doma.

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

1 reakce



Související témata

0 bodů
2 odpovědí 299 zobrazení
+1 bodů
2 odpovědí 438 zobrazení
0 bodů
1 reakce 582 zobrazení
10.5.2015 v kategorii Právo a zákony Tereza Jonáková
0 bodů
4 odpovědí 705 zobrazení
0 bodů
3 odpovědí 549 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 1.4k zobrazení
0 bodů
1 reakce 298 zobrazení
0 bodů
3 odpovědí 595 zobrazení
...