0 bodů
220 zobrazení
v kategorii Společnost
Už jste někdo byl někdy v Asii a pracoval tam? Jaké máte zkušenosti, naučili jste se jazyk dané země?

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

1 reakce

0 bodů
před misa.kk Registrovaný (36 bodů)
Práce v Asii se hodně liší podle země a oboru – jiné to je v Japonsku, Číně, Vietnamu nebo třeba Thajsku. Nejčastěji Češi dělají výuku angličtiny (na to stačí angličtina a často certifikát TEFL/TESOL), IT na dálku nebo práci v turistických oblastech. Jazyk dané země se naučit dá, ale na běžnou práci ve velkých městech často stačí angličtina, místní jazyk se hodí spíš pro každodenní život a získá si tím respekt. Doporučuju si předem ověřit podmínky pracovního víza pro konkrétní zemi na jejím velvyslanectví, protože nelegální práce může mít nepříjemné následky.




Související témata

0 bodů
3 odpovědí 356 zobrazení
0 bodů
4 odpovědí 1.0k zobrazení
0 bodů
1 reakce 429 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 320 zobrazení
0 bodů
1 reakce 623 zobrazení
0 bodů
5 odpovědí 764 zobrazení
0 bodů
7 odpovědí 721 zobrazení
18.3.2016 v kategorii Zdraví, krása Jiří Hron
0 bodů
2 odpovědí 741 zobrazení
7.9.2015 v kategorii Počítače, internet Remek
0 bodů
1 reakce 238 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 328 zobrazení
...