0 bodů
562 zobrazení
v kategorii Rostliny, zahrada

Kdy můžu sklidit majoránku od zasazení?

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

2 reakce

+1 bodů
Bred Domácí (4.3k bodů)

Za dva měsíce jí můžeš stříhat. Záleží na podmínkách. Na půdě, na teplotě , vláze a podobně.



0 bodů
inka Pokročilý (1.2k bodů)

Majoránku nesklízejte najednou. Jakože keříček zlikvidujete. Stříhejte ji průběžně. Ona se rozkošatí a vy budete stříhat po troškách stále. Až do podzimu. Doma papír na místě, kde nepřekáží, ale proudí vzduch, bez sluníčka. Rozložit, usušit, uklidit-strhnout ze stonku do skleničky, přinést nové. A tak dokola. (blush)



Související témata

0 bodů
1 reakce 559 zobrazení
0 bodů
4 odpovědí 502 zobrazení
0 bodů
3 odpovědí 5.5k zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 1.2k zobrazení
0 bodů
3 odpovědí 583 zobrazení
0 bodů
8 odpovědí 1.5k zobrazení
0 bodů
3 odpovědí 668 zobrazení
0 bodů
1 reakce 265 zobrazení
0 bodů
3 odpovědí 559 zobrazení
0 bodů
4 odpovědí 1.5k zobrazení
...