0 bodů
164 zobrazení
v kategorii Počítače, internet
Prosím o pomoc, jsem zřejmě antitechnický génius. Už nějaký ten čas se snažím přijít na to, jak mít nadpis blogu na doméně blogger uprostřed. Hledal jsem na internetu ale nic se mi nedaří. Css ani html nijak nerozumím.. Předem děkuji.

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

1 reakce

0 bodů
před lenka.m Registrovaný (58 bodů)
V Bloggeru jde nadpis vycentrovat přes přizpůsobení šablony. Otevřete Motiv (Theme) → Přizpůsobit, případně přímo úpravu HTML/CSS, a do stylů pro hlavičku přidejte zarovnání na střed. Konkrétně se hledá blok s názvem blogu (často třída .header nebo .Header h1) a doplní se k němu pravidlo text-align: center;. Pokud si s kódem nevíte rady, zkuste v Přizpůsobení vybrat jinou šablonu, která má nadpis vycentrovaný už ve výchozím nastavení, je to nejjednodušší cesta bez zásahu do CSS.




Související témata

0 bodů
3 odpovědí 468 zobrazení
0 bodů
1 reakce 200 zobrazení
0 bodů
1 reakce 247 zobrazení
0 bodů
1 reakce 239 zobrazení
0 bodů
1 reakce 251 zobrazení
0 bodů
1 reakce 246 zobrazení
...