0 bodů
210 zobrazení
v kategorii Sport, volný čas
Ahoj všem, plánujeme výlet na svatý kopeček v Olomouci a přemýšlíme, jaký cíl přidat jako vedlejší. Padla nám do oka ZOO, jaké jsou Vaše zkušenosti? Už jsme byli v Jihlavě a Brně, máte někdo třeba srovnání s těmito?

Díky! Jirka

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

2 reakce

0 bodů
Bred Domácí (4.3k bodů)
Olomoucká ZOO je v lesnatém prostředí na Svatém kopečku , srovnávat si netroufám. Určitě však stojí za návštěvu. Líbila se mi tam obrovská voliera dravců.




Související témata

0 bodů
1 reakce 441 zobrazení
15.2.2016 v kategorii Sport, volný čas Hakuna ma tata
0 bodů
2 odpovědí 546 zobrazení
0 bodů
3 odpovědí 333 zobrazení
24.7.2016 v kategorii Sport, volný čas anonym
0 bodů
1 reakce 198 zobrazení
0 bodů
4 odpovědí 313 zobrazení
0 bodů
3 odpovědí 377 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 533 zobrazení
0 bodů
1 reakce 276 zobrazení
...