0 bodů
435 zobrazení
v kategorii Počítače, internet
Dobrý den.

Nevíte jak mám spustit vypálenou hru bez swapu nebo chipu?

Než si ho koupím tak mi poradte než bych to koupil zbytečně vaše 22aa.

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

1 reakce

0 bodů
před peta22 Registrovaný (27 bodů)
Spustit vypálenou hru na PS2 bez modchipu jde nejsnáze tzv. swap trikem (Swap Magic) – potřebujete ale originální spouštěcí disk Swap Magic a často i tzv. slide tool nebo flip-top kryt, takže úplně zadarmo a bez ničeho to nejde. Druhá, dnes nejrozšířenější cesta je softwarový exploit FreeMcBoot (FMCB) nahraný na paměťovou kartu – tím spustíte Open PS2 Loader a hry pouštíte z USB disku nebo z interního HDD, není potřeba čip ani vypalovat disky. U starších modelů funguje FMCB téměř vždy, u nejnovějších SCPH-9000x je instalace složitější (přes FreeDVDBoot z DVD). Doporučuji najít přesné číslo modelu vaší konzole a podle něj postupovat, ať si zbytečně nekupujete swap, který nemusíte vůbec potřebovat.




Související témata

0 bodů
1 reakce 664 zobrazení
0 bodů
5 odpovědí 716 zobrazení
0 bodů
3 odpovědí 2.7k zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 620 zobrazení
0 bodů
5 odpovědí 474 zobrazení
0 bodů
3 odpovědí 742 zobrazení
0 bodů
3 odpovědí 671 zobrazení
0 bodů
9 odpovědí 1.2k zobrazení
15.9.2014 v kategorii Diskuze inka Pokročilý (1.2k bodů)
0 bodů
3 odpovědí 448 zobrazení
...