0 bodů
178 zobrazení
v kategorii Počítače, internet
DOBRÝ DEN,PROSÍM O RADU.

Některé dlaždice nejsou aktivní,a je na nich vykřičník.Po kliknutí to odkáže do storu,ale i ten je neaktivní.Jak to opravit?

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

1 reakce

0 bodů
před MartinK Registrovaný (65 bodů)
Vykřičník na dlaždicích obvykle znamená, že se aplikace nedokončila stáhnout nebo zasekla, a když je nepojízdný i samotný Microsoft Store, bývá problém v něm. Zkuste nejdřív resetovat Store: otevřete Start, napište wsreset a spusťte to (otevře se na chvíli prázdné okno a Store se sám obnoví). Pokud to nepomůže, jděte do Nastavení > Aplikace > Microsoft Store > Rozšířené možnosti a dejte Opravit, případně Resetovat, a zkontrolujte, že máte správně nastavené datum, čas a přihlášený účet Microsoft. Pomoct může i kontrola aktualizací Windows a v krajním případě přeregistrování Storu přes PowerShell, ale to už je vhodnější nechat na někom zkušenějším.




Související témata

0 bodů
1 reakce 223 zobrazení
0 bodů
1 reakce 588 zobrazení
7.1.2021 v kategorii Počítače, internet anonym
0 bodů
1 reakce 281 zobrazení
0 bodů
1 reakce 245 zobrazení
0 bodů
1 reakce 207 zobrazení
0 bodů
1 reakce 589 zobrazení
27.3.2016 v kategorii Počítače, internet Alex Lopz
0 bodů
6 odpovědí 995 zobrazení
0 bodů
3 odpovědí 276 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 741 zobrazení
7.9.2015 v kategorii Počítače, internet Remek
...