0 bodů
787 zobrazení
v kategorii Ostatní

Ahoj,

ještě jeden dotaz, nevíte, co jsou to tzv. vojenské ovinovačky (k čemu slouží)

Tady to, co má voják omotané kolem lýtek: stahují plandavé kalhoty? Chrání nohy? Stahují nohy proti křečím (?)

Poraďte, prosím :)

 

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

1 reakce

0 bodů
Bred Domácí (4.3k bodů)
Ano. Nahrazovalo to vysokou botu.  Někdy se také ovinovačky říkalo delším onucím. Omotávala se noha do pruihu látky místo ponožek




Související témata

0 bodů
2 odpovědí 689 zobrazení
0 bodů
1 reakce 339 zobrazení
0 bodů
1 reakce 238 zobrazení
2.1.2016 v kategorii Počítače, internet Hrubešová
0 bodů
1 reakce 1.1k zobrazení
5.10.2015 v kategorii Zdraví, krása bohouš
0 bodů
2 odpovědí 225 zobrazení
22.9.2015 v kategorii Hudba film čeněk
0 bodů
1 reakce 310 zobrazení
0 bodů
1 reakce 278 zobrazení
7.8.2015 v kategorii Vaření, jídlo Tomas
0 bodů
2 odpovědí 432 zobrazení
0 bodů
3 odpovědí 345 zobrazení
6.8.2014 v kategorii Vaření, jídlo Věra Tichá
0 bodů
2 odpovědí 270 zobrazení
...