0 bodů
496 zobrazení
v kategorii Vaření, jídlo

Nemám vývrtku jak mám otevřít víno když má kork. špunt?

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

4 reakce

+1 bodů
mowla Domácí (2.9k bodů)

Vtlač špunt dovnitř lahve a nebo jej třeba odvrtej - možností je...
Nejvíce záleží na motivaci pijáka, ´technologie´ se vždy najde...
;-)



0 bodů
Bred Domácí (4.3k bodů)

Od uražení hrdla, přes zatlačení zátky dovnitř. Někdy stačí víno držet v jedné ruce a druhou několikrát silně udeřit do dna lahve, zátka se uvolní

0 bodů
frantaXX Registrovaný (298 bodů)

Radsi si tu vyvrtku dujdi pujcit k sousedovi. Prece bys to hrdlo nechtel urazit kamenem

0 bodů
mama Pokročilý (1.2k bodů)
Upraveno mama

Několik nápadů, jak na to je na Youtube.



Související témata

0 bodů
5 odpovědí 489 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 773 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 367 zobrazení
28.11.2014 v kategorii Vaření, jídlo Lacík Registrovaný (264 bodů)
0 bodů
2 odpovědí 365 zobrazení
0 bodů
4 odpovědí 662 zobrazení
0 bodů
4 odpovědí 542 zobrazení
17.12.2014 v kategorii Vaření, jídlo Lacík Registrovaný (264 bodů)
0 bodů
1 reakce 405 zobrazení
+2 bodů
5 odpovědí 751 zobrazení
0 bodů
6 odpovědí 1.7k zobrazení
0 bodů
3 odpovědí 405 zobrazení
...