0 bodů
236 zobrazení
v kategorii Finance podnikání

Je to povinné? Zvonil na mě zástupce nějaké společnosti že už jsem jediná kdo to nemá změněné. Proto se ptám je to povinné? Jsem spokojena u společnosti kde jsem a nechci to měnit.

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

2 reakce

+2 bodů
Bred Domácí (4.3k bodů)

Určitě to povinnost neni. Každý si může zvolit dodavatele jakého chce.
To co píšeš, jsou nekalé praktiky některých prodejců. Oni mají provizi za získání nového klienta.



+2 bodů
mowla Domácí (2.9k bodů)

Takového zástupce pošli šupem do pr..., ehm..., někam - není to povinné a pokud takhle vystupuje, nejspíš tě chce ošulit...



Související témata

0 bodů
1 reakce 673 zobrazení
25.6.2014 v kategorii Společnost boruvka Registrovaný (402 bodů)
0 bodů
1 reakce 322 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 503 zobrazení
14.10.2015 v kategorii Finance podnikání Lech Jirka
0 bodů
1 reakce 407 zobrazení
30.5.2018 v kategorii Auto moto Horákova Martina
0 bodů
2 odpovědí 442 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 458 zobrazení
0 bodů
3 odpovědí 2.8k zobrazení
0 bodů
4 odpovědí 1.2k zobrazení
0 bodů
5 odpovědí 1.2k zobrazení
...