0 bodů
803 zobrazení
v kategorii Auto moto
Rád bych se zeptal jestli je možné řídit traktor na poli bez jakéhokoliv řidičáku. Na silnici je mi to jasné.

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

1 reakce



Související témata

0 bodů
4 odpovědí 3.5k zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 2.3k zobrazení
28.8.2015 v kategorii Ostatní vousek
0 bodů
4 odpovědí 7.3k zobrazení
0 bodů
8 odpovědí 1.1k zobrazení
0 bodů
1 reakce 288 zobrazení
0 bodů
1 reakce 286 zobrazení
1.2.2016 v kategorii Společnost Vávra Petr
0 bodů
2 odpovědí 386 zobrazení
7.9.2015 v kategorii Společnost turek
0 bodů
1 reakce 714 zobrazení
0 bodů
1 reakce 704 zobrazení
26.12.2014 v kategorii Ostatní Lacík Registrovaný (264 bodů)
0 bodů
2 odpovědí 3.1k zobrazení
...