0 bodů
259 zobrazení
v kategorii Ostatní
Upraveno Led1

Dobrý den,

jaký máte názor na internetové partnerské horoskopy? Jaké máte OSOBNÍ ZKUŠENOSTI? Je opravdu možné, že by na tom bylo aspoň něco pravdy, co myslíte? Je pravda, že dvě ohnivé znamení (např. beran X beran) je hotové neštěstí (vlastní zkušenost) a opravdu to neklapalo, protože jsme měli oba podobné povahové rysy (spíše ty negativní - tvrdohlavost, výbušnost,..) - je to prostě dáno lidmi, anebo je tam něco i z toho znamení? Díky za diskuzi :) a hezký den!

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

1 reakce

0 bodů
Bred Domácí (4.3k bodů)
Všechny takovéto společné horoskopy jsou psány vždy tak, aby na nich alespoň něco pravdy bylo. Věřit se tomu ale nedá. Nemá to žádný reálný základ. Je to nutno brát vše s rezervou.

Jsou to bláboly!




Související témata

0 bodů
3 odpovědí 279 zobrazení
6.12.2014 v kategorii Ostatní Lacík Registrovaný (264 bodů)
0 bodů
5 odpovědí 643 zobrazení
0 bodů
6 odpovědí 1.4k zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 182 zobrazení
28.9.2015 v kategorii Vaření, jídlo blažena
+1 bodů
5 odpovědí 440 zobrazení
29.10.2014 v kategorii Diskuze
0 bodů
6 odpovědí 649 zobrazení
6.9.2014 v kategorii Společnost Klement
0 bodů
4 odpovědí 313 zobrazení
0 bodů
3 odpovědí 274 zobrazení
0 bodů
5 odpovědí 536 zobrazení
16.5.2014 v kategorii Společnost Zdeněk
0 bodů
6 odpovědí 462 zobrazení
...