0 bodů
282 zobrazení
v kategorii Diskuze
Můžete napsat věk, ale nemusíte

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

5 reakce

0 bodů
Bred Domácí (4.3k bodů)
Šel bych na zmrzlinu a zbytek bych dal do peněženky.


0 bodů
No jsou to sice peníze, ale ne zas tak velký, aby se daly investovat při dnešních sazbách, cosi se za ně dá pořídit, ale moc toho nebude. Pro někoho cca měsíční plat a ten tedy nemá moc na vybranou, prostě si je asi odloží a je rád, že je má, pro jiného denní utrata a ten to vůbec řešit nebude.


Související témata

0 bodů
2 odpovědí 251 zobrazení
0 bodů
3 odpovědí 1.0k zobrazení
+1 bodů
6 odpovědí 805 zobrazení
0 bodů
5 odpovědí 556 zobrazení
0 bodů
3 odpovědí 460 zobrazení
0 bodů
15 odpovědí 3.1k zobrazení
0 bodů
5 odpovědí 531 zobrazení
0 bodů
4 odpovědí 865 zobrazení
+2 bodů
4 odpovědí 623 zobrazení
...