Vítáme tě na stránkách Czporadna.cz

Po registraci se staneš součástí bezva kolektivu a získáš řadu nových funkcí.

Neváhej a registruj se! >> zde <<




0 bodů
109 zobrazení
v kategorii Zdraví, krása
Ahoj, v utery jsem si vzala postinor a dnes jsem začala slabě krvácet a boli mě břicho jako při mns,  ale to sem mela před týdnem. Je možny, že je jo následek toho prášku?

Vaše reakce

Vaše jméno:
Soukromí: Vaše e-mailová adresa bude použita pouze pro zaslání těchto notifikací
Anti-spamová verifikace (Odpovězte na otázku):
Pro přeskočení této verifikace v budoucnu, se prosím přihlašte nebo registrujte.

1 reakce



Související témata

0 bodů
1 reakce 260 zobrazení
4.7.2014 v kategorii Zdraví, krása Ell
0 bodů
0 odpovědí 102 zobrazení
0 bodů
1 reakce 292 zobrazení
23.2.2017 v kategorii Zdraví, krása Andy
0 bodů
2 odpovědí 120 zobrazení
0 bodů
1 reakce 99 zobrazení
0 bodů
4 odpovědí 224 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 147 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 244 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 113 zobrazení
14.8.2014 v kategorii Zdraví, krása anonym
0 bodů
2 odpovědí 199 zobrazení
...