0 bodů
243 zobrazení
v kategorii Zdraví, krása
Ahoj, v utery jsem si vzala postinor a dnes jsem začala slabě krvácet a boli mě břicho jako při mns,  ale to sem mela před týdnem. Je možny, že je jo následek toho prášku?

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

1 reakce



Související témata

0 bodů
1 reakce 489 zobrazení
4.7.2014 v kategorii Zdraví, krása Ell
0 bodů
1 reakce 426 zobrazení
0 bodů
1 reakce 610 zobrazení
23.2.2017 v kategorii Zdraví, krása Andy
0 bodů
2 odpovědí 348 zobrazení
0 bodů
1 reakce 451 zobrazení
0 bodů
4 odpovědí 724 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 633 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 874 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 367 zobrazení
14.8.2014 v kategorii Zdraví, krása anonym
0 bodů
2 odpovědí 669 zobrazení
...