0 bodů
237 zobrazení
v kategorii Multimédia a hry

Čau mám problém v cs:go problém je takový že když dám najít hru tak se mi server nenačte, čekám klidně 15min a stále nic dělá mi to u všech modů ve hře, komunitní servery jdou v pohodě

hru jsem nehrál asi 2 měsíce, před tím chodila jak má počítač byl během toho neaktivní na svém místě  ...  sad

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

1 reakce

0 bodů
před kacenka92 Registrovaný (39 bodů)
Když nejdou jen oficiální matchmaking servery a komunitní fungují, bývá problém na straně připojení k serverům Valve nebo v souborech hry. Zkus postupně: ověřit integritu herních souborů přes Steam (Vlastnosti hry > Místní soubory), v konzoli zadat příkaz pro výběr nejbližšího datacentra, případně dočasně vypnout firewall/antivirus a zkusit jiné připojení (třeba sdílení z mobilu), abys vyloučil blokaci portů. Pomáhá i restart routeru a kontrola, zda nemáš nějaký Steam servisní výpadek. Pokud to přetrvá u všech módů matchmakingu, půjde nejspíš o blokaci ze strany poskytovatele internetu nebo o výpadek konkrétního datacentra – pak zkus zvolit jiné.




Související témata

0 bodů
1 reakce 409 zobrazení
0 bodů
1 reakce 808 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 873 zobrazení
0 bodů
1 reakce 503 zobrazení
2.9.2015 v kategorii Multimédia a hry Poustevník
0 bodů
1 reakce 314 zobrazení
0 bodů
1 reakce 260 zobrazení
0 bodů
1 reakce 474 zobrazení
0 bodů
1 reakce 360 zobrazení
1.8.2014 v kategorii Multimédia a hry ZávislákNaTheSims3
0 bodů
5 odpovědí 536 zobrazení
...