0 bodů
571 zobrazení
v kategorii Příběhy ze života
Mám kluka, ale poslední dobou si nejsem jistá svou orientací a nevím, jestli nejsem náhodou na holky. Mám se s ním rozejít hned, nebo radši počkat, dokud nebudu mít na sto procent jasno, jestli mě přitahují holky, nebo to byla jen chvilková blbost?

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

2 reakce

0 bodů
dábel Registrovaný (285 bodů)

to je zas otázka za 1OO bludištáků cool

máš ho ráda jestli jo tak proč bys od něj hned utíkala

nech to času

časem zjistíš jestli ti dělá líp mužský ůd nebo dívčí jazyk a podle toho se zařídíš

zatím bych to neřešil





Související témata

0 bodů
6 odpovědí 1.3k zobrazení
0 bodů
1 reakce 528 zobrazení
0 bodů
6 odpovědí 639 zobrazení
0 bodů
9 odpovědí 527 zobrazení
0 bodů
3 odpovědí 703 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 713 zobrazení
...