0 bodů
369 zobrazení
v kategorii Počítače, internet
Dnes som sa po dosť dlhom čase prihlásil na youtube a v ponuke sa mi zobrazovali len nejaké platené videá. Pokiaľ si pamätám tak Youtube bol zdarma. Po odhlásení sa mi zobrazili videá normálne ako som bol zvyknutý a po prihlásení znova platené videá za 2.49 dolárov. Neviem dlho som tam nebol niečo mi ušlo? Je to stále zadarmo alebo je Youtube už spoplatený?

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

1 reakce

0 bodů
před honza_z Registrovaný (41 bodů)
YouTube je i nadále zdarma - běžná videa můžete sledovat bez placení. To, co se vám zobrazilo, byla nejspíš nabídka filmů nebo pořadů z placené sekce YouTube (půjčovna/nákup filmů), případně upoutávka na předplatné YouTube Premium, které je dobrovolné a slouží jen k odstranění reklam a dalším funkcím. Protože se vám placené položky ukázaly až po přihlášení, váš účet má patrně zapnuté nějaké doporučování placeného obsahu nebo region, kde se tyto nabídky promují. Nic neplatíte, dokud sami nepotvrdíte nákup - běžné sledování zůstává bezplatné a placené je jen vyznačený prémiový obsah.




Související témata

0 bodů
2 odpovědí 324 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 277 zobrazení
0 bodů
1 reakce 739 zobrazení
0 bodů
1 reakce 311 zobrazení
0 bodů
1 reakce 280 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 307 zobrazení
29.8.2015 v kategorii Hudba film dominátor
...