0 bodů
84 zobrazení
v kategorii Mobily
Zdravím,dnes jsem si všiml že telefon je trochu do oblouku. Vyndal jsem ho z gelového pouzdra a trochu se srovnal. Myslíte že to může být tím krytem a nebo treba nošením v kapse ? Díky za každou radu

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

1 reakce

0 bodů
před d.novak Registrovaný (26 bodů)
Lehké prohnutí telefonu většinou nezpůsobí gelové pouzdro ani běžné nošení, ale spíš dlouhodobý tlak (sezení s telefonem v zadní kapse) nebo v horším případě nafouklá baterie. Nejdřív zkontrolujte, jestli telefon neleží "na houpačce" na rovné desce a jestli nejdou rozevírat spáry u krytu nebo displeje, protože to by ukazovalo právě na bobtnající baterii. Pokud máte podezření na nafouklou baterii, přestaňte ho nabíjet, nenechávejte ho bez dozoru a nechte ho prohlédnout v autorizovaném nebo důvěryhodném servisu, protože poškozená baterie může být nebezpečná.




Nenalezena žádná související témata

...