0 bodů
467 zobrazení
v kategorii Zvířata
Dobrý den, Mám 2 roky starou fenku boloňáčka. Přes rok se děláme agility, ale jediný problém máme že se jí nechce pracovat,zkoušeli jsme běhat na hračku,sýr a i třeba na drobno nakrájenou šunku ale nechce se jí. Když ji rozeběhnu tak běží krokem a rovinky na zrychlení jí jdou ale jen někdy. Tak by mě zajímalo jestli má-měl někdo podobný problém a jestli se to dá nějak řešit či přestat.

Předem děkuji za odpověď.

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

3 reakce

0 bodů
Byli jsme u veterináře a vše vyloučil.

Mnohem vic ji baví DD, takže asi přestaneme.


0 bodů
Bred Domácí (4.3k bodů)
Pokud se ti nepodaří psa motivovat, nemá smyslu dál agility cvičit. Někomu pomůže balonek, někomu klikr. Bohužel jsou i takoví pejsci, kteří se motivovat nenechají, zvláště pokud nebyli nijak motivováni v mládí.


Související témata

0 bodů
3 odpovědí 890 zobrazení
0 bodů
3 odpovědí 453 zobrazení
1.9.2014 v kategorii Zvířata anonym
0 bodů
2 odpovědí 352 zobrazení
23.8.2015 v kategorii Zvířata Eliška
0 bodů
1 reakce 7 zobrazení
před 10 hodinami v kategorii Zvířata jana_r Registrovaný (53 bodů)
0 bodů
2 odpovědí 1.1k zobrazení
0 bodů
4 odpovědí 540 zobrazení
16.6.2014 v kategorii Zvířata Čok
0 bodů
5 odpovědí 697 zobrazení
2.6.2014 v kategorii Zvířata Hugo
0 bodů
6 odpovědí 860 zobrazení
22.5.2014 v kategorii Zvířata Andělka
0 bodů
2 odpovědí 327 zobrazení
15.9.2014 v kategorii Sport, volný čas Libor
0 bodů
2 odpovědí 422 zobrazení
4.8.2016 v kategorii Zvířata bacha koušu
...