0 bodů
2.9k zobrazení
v kategorii Finance podnikání
Ahoj nastupuju jako absolventka po skole do statni spravy, jako referentka. Mam 8. platovou tridu, kolik budu mit penez ?

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

1 reakce

0 bodů
před kacenka92 Registrovaný (39 bodů)
Plat ve státní správě se řídí platovými tabulkami pro zaměstnance v platové třídě a platovém stupni, přičemž stupeň se odvíjí od započitatelné praxe. Jako čerstvá absolventka budete nejspíš v nejnižším stupni 8. třídy, takže základ bude na spodní hranici tabulky, ale k tomu se zpravidla přidávají osobní příplatek, příplatky za vedení nebo specifika provozu, takže výsledek bývá vyšší než holý tarif. Konkrétní aktuální částku najdete v platném nařízení vlády o platových poměrech, případně se nejjistěji zeptáte přímo na personálním oddělení úřadu, kam nastupujete, protože vám řeknou i ten osobní příplatek.




Související témata

0 bodů
3 odpovědí 1.7k zobrazení
0 bodů
3 odpovědí 884 zobrazení
2.6.2014 v kategorii Společnost David Klo.
0 bodů
2 odpovědí 2.5k zobrazení
21.6.2014 v kategorii Finance podnikání Dan
0 bodů
4 odpovědí 392 zobrazení
0 bodů
6 odpovědí 1.9k zobrazení
0 bodů
1 reakce 511 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 847 zobrazení
0 bodů
5 odpovědí 823 zobrazení
0 bodů
1 reakce 1.4k zobrazení
0 bodů
3 odpovědí 737 zobrazení
...