0 bodů
424 zobrazení
v kategorii Mobily
Dobrý den, prosím odpověď na dotaz zda škodí mobilu každodenní vypínání.

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

1 reakce

+1 bodů
Led1 Registrovaný (138 bodů)
Nie, neškodí to. Práve naopak, ak nemáte zapnutý mobil pri sebe, šaty veľmi nechránia pred nežiadúcim žiarením a nemyslíte na to, že čo, keď niekto zavolá, aby vám nič neušlo) robíte niečo aj pre svoje zdravie. Tá pohoda a ddych, nebyť stále v pohotovosti, uvoľní myseľ a telo. A vy máte čas na iné potrebnejšie, záživnejšie úkony, napríklad prechádzka jesennou prírodou, venovať sa rodine, stretnutie sa s priateľmi, vyspať sa..

A mobil, nech odpočíva v pokoji




Související témata

0 bodů
1 reakce 670 zobrazení
0 bodů
1 reakce 603 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 380 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 1.7k zobrazení
17.5.2015 v kategorii Mobily Michaela S.
0 bodů
1 reakce 213 zobrazení
9.12.2014 v kategorii Mobily Lacík Registrovaný (264 bodů)
0 bodů
1 reakce 229 zobrazení
5.9.2014 v kategorii Mobily Lukáš K.
0 bodů
1 reakce 264 zobrazení
4.9.2014 v kategorii Mobily anonym
0 bodů
2 odpovědí 463 zobrazení
0 bodů
3 odpovědí 326 zobrazení
0 bodů
1 reakce 142 zobrazení
...