0 bodů
607 zobrazení
v kategorii Právo a zákony

Je to podle 'abecedy', nebo podle data výplaty v měsíci, či ještě jinak? Je 9.1. a my jsme dosud nic neobdrželi...

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

1 reakce

0 bodů
Bred Domácí (4.3k bodů)
Myslím že na to neni přesný klíč. Až to stihnou, tak to příjde. Je logické, že to nelze odeslat vše najednou.




Související témata

0 bodů
1 reakce 511 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 1.7k zobrazení
0 bodů
3 odpovědí 378 zobrazení
0 bodů
3 odpovědí 1.5k zobrazení
0 bodů
1 reakce 670 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 646 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 1.7k zobrazení
0 bodů
4 odpovědí 722 zobrazení
0 bodů
3 odpovědí 2.6k zobrazení
...