0 bodů
302 zobrazení
v kategorii Sport, volný čas
Ahoj,mám začínající rýmu a strašně chci jít zítra běžkovat. Ale neztíží mi to ještě tu rýmu? Protože příští měsíc jedu na lyžák,tak se musím co nejdřív vyléčit. A kdyby mi to přitížilo,mohu aspoň posilovat nebo ne? Nebo když bych posilovala tak by se mi nemoc léčila pomaleji?

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

2 reakce

0 bodů
Bred Domácí (4.3k bodů)
Klidně můžeš, to co ti zdravotní stav dovolí. Na léčbu rýmy by to nemělo mít žádný zásadní vliv. Osobně bych však raději trochu chránil dýchací cesty šálou, nebo kuklou.




Související témata

0 bodů
2 odpovědí 219 zobrazení
0 bodů
3 odpovědí 576 zobrazení
0 bodů
4 odpovědí 547 zobrazení
0 bodů
1 reakce 187 zobrazení
0 bodů
6 odpovědí 483 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 203 zobrazení
0 bodů
1 reakce 232 zobrazení
21.12.2014 v kategorii Ostatní Lacík Registrovaný (264 bodů)
...