0 bodů
162 zobrazení
v kategorii Mobily

v iphonu se mi ukazuje že mám plnou paměť sms přitom tam mám 1 konverzaci. nevíte kde máám co nastavit? děkuju

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

1 reakce

0 bodů
před lenka.m Registrovaný (58 bodů)
Hlášku o plné paměti zpráv obvykle nezpůsobí počet konverzací, ale velké přílohy (fotky, videa, GIFy) uvnitř nich. Otevřete Nastavení – Obecné – Úložiště iPhonu, najděte v seznamu Zprávy a tam uvidíte, kolik místa zabírají přílohy, které můžete hromadně smazat. Pomůže i nastavit u Zpráv automatické mazání starších zpráv: Nastavení – Zprávy – Uchovat zprávy a zvolit třeba 30 dní nebo 1 rok místo Navždy. Pokud hláška zmizí až po restartu, zkuste telefon vypnout a znovu zapnout.




Související témata

0 bodů
2 odpovědí 349 zobrazení
0 bodů
1 reakce 319 zobrazení
14.2.2015 v kategorii Mobily Martin
0 bodů
1 reakce 324 zobrazení
0 bodů
1 reakce 298 zobrazení
...