0 bodů
255 zobrazení
v kategorii Počítače, internet
Mám externí HDD, který jsem používal na nahravání pořadu v televizi LG. Nyní ho chci připojit k notebooku (Windows 7), ale nezobrazí se nabídka a nelze otevřít obsah. Nevíte co s tím? :-(

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

1 reakce

0 bodů
před evca.s Registrovaný (33 bodů)
Externí disky pro nahrávání v televizorech (i u LG) bývají naformátované do speciálního, často šifrovaného formátu, který Windows nepřečte - proto se obsah nezobrazí. Nejdřív zkuste v Windows otevřít 'Správa disků' (Tento počítač - pravým tlačítkem - Spravovat - Správa disků) a podívejte se, jestli se disk vůbec objeví; pokud ano, ale bez přístupného oddílu, data z něj na PC normálně nedostanete. Pokud na disku potřebujete jen mít opět volné místo, můžete ho ve Správě disků smazat a znovu naformátovat na NTFS nebo exFAT - tím se ale veškerý obsah ztratí. Nahrávky z televize obvykle nejde kvůli ochraně obsahu na počítači přehrát, takže pokud na nich záleží, je lepší je pouštět zpět přes televizor.




Související témata

0 bodů
1 reakce 174 zobrazení
0 bodů
1 reakce 481 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 258 zobrazení
0 bodů
1 reakce 990 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 433 zobrazení
0 bodů
1 reakce 376 zobrazení
29.12.2014 v kategorii Počítače, internet Martin
0 bodů
3 odpovědí 774 zobrazení
30.10.2014 v kategorii Počítače, internet elis Registrovaný (157 bodů)
0 bodů
1 reakce 387 zobrazení
0 bodů
3 odpovědí 586 zobrazení
...