0 bodů
199 zobrazení
v kategorii Právo a zákony
Dobrý den,

musím příjímat hovory od zaměstnavatele na soukromý mobil?

Děkuji

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

1 reakce

0 bodů
Bred Domácí (4.3k bodů)
Pokud nemáš služební, jak se ti má dovolat? Přijímat nemusíš žádný hovor, záleží na tobě. Otázkou je, jak se na to zaměstnavatel bude tvářit, že mu nebereš hovory.




Související témata

0 bodů
1 reakce 247 zobrazení
0 bodů
3 odpovědí 332 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 850 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 357 zobrazení
22.8.2019 v kategorii Právo a zákony Nikolcz2007
0 bodů
1 reakce 566 zobrazení
0 bodů
1 reakce 158 zobrazení
...