0 bodů
267 zobrazení
v kategorii Mobily
Upraveno
Dobrý den.Potrebovala by som poradiť. Rozmýšľam nad novým mobilným telefónom. Mám Huawei P9lite a rozmýšľam nad Iphone 7 alebo 7 plus alebo samsung galaxy s7. Ktorý by ste mi odporučili? Alebo mám ostať radšej pri huawei? Ide mi o výdrž batérie.Ďakujem

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

1 reakce

0 bodů
před misa.kk Registrovaný (36 bodů)
Pokud jde hlavně o výdrž baterie, tak iPhone 7 ani 7 Plus nejsou nejlepší volba, jejich baterie patří spíš k průměru a u použitých kusů už bývá dost opotřebovaná. Galaxy S7 má o něco větší kapacitu, ale i u něj je dnes baterie po letech znát. Upřímně, všechny tři modely jsou už dost staré a jejich akumulátory budou po čase únavy, takže pokud řešíte hlavně výdrž, vyplatí se spíš novější telefon s velkou baterií (kapacita kolem 4500-5000 mAh) od kterékoli značky. Když chcete zůstat u Huawei, vyberte novější model s důrazem na kapacitu baterie a porovnejte si recenze zaměřené na výdrž.




Související témata

0 bodů
1 reakce 323 zobrazení
...