0 bodů
823 zobrazení
v kategorii Ostatní
V bytě ležel více jak dva měsíce. Je to sice již rok, dezinfekce pokoje byla udělána, ale stále je v té místnosti něco cítit.  Děkuji

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

3 reakce

0 bodů
mowla Domácí (2.9k bodů)
Zvol radikální řešení - nová podlaha a nové omítky (původní osekat/oškrábat) a vymaluj...

Osobně se domnívám, že nic jednoduššího nezafunguje.


0 bodů
Bred Domácí (4.3k bodů)
Obtížně. Stěny oškrábat, znovu vymalovat a stále větrat.


Související témata

0 bodů
2 odpovědí 938 zobrazení
0 bodů
3 odpovědí 1.4k zobrazení
9.4.2014 v kategorii Vaření, jídlo Nicola Tomanová
0 bodů
6 odpovědí 3.8k zobrazení
0 bodů
1 reakce 4 zobrazení
před 2 dny v kategorii Dům a byt MartinK Registrovaný (65 bodů)
0 bodů
7 odpovědí 1.5k zobrazení
0 bodů
3 odpovědí 653 zobrazení
15.5.2014 v kategorii Elektrospotřebiče Franta Tuháček
0 bodů
1 reakce 683 zobrazení
0 bodů
1 reakce 489 zobrazení
0 bodů
5 odpovědí 810 zobrazení
0 bodů
5 odpovědí 2.6k zobrazení
14.8.2014 v kategorii Ostatní Lewis Registrovaný (129 bodů)
...