0 bodů
342 zobrazení
v kategorii Auto moto
Zdravim.
Stala se nam taka neprijemnost.
Podarilo se frajerce nalit nemrznouci smes do chladici kapaliny. Je to velky problem? Dokazete poradit?

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

2 reakce

0 bodů
dábel Registrovaný (285 bodů)
jako kapalinu do odstřikovačů do expanzky s chladící kapalinou?


0 bodů
Zřeď to s nějakou nemrznoucí chladící kapalinou např. s https://www.carsshop.cz/nemrznouci-kapalina-valeo-820698-189496.html a je to v cajku


Související témata

0 bodů
1 reakce 3 zobrazení
před 2 dny v kategorii Auto moto jana_r Registrovaný (53 bodů)
0 bodů
1 reakce 6 zobrazení
0 bodů
1 reakce 4 zobrazení
před 2 dny v kategorii Auto moto tomas.b88 Registrovaný (51 bodů)
0 bodů
1 reakce 407 zobrazení
30.5.2018 v kategorii Auto moto Horákova Martina
0 bodů
3 odpovědí 864 zobrazení
7.7.2014 v kategorii Auto moto Saša
0 bodů
3 odpovědí 1.1k zobrazení
12.6.2014 v kategorii Auto moto Vaněk
0 bodů
4 odpovědí 1.2k zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 621 zobrazení
0 bodů
1 reakce 5 zobrazení
před 2 dny v kategorii Auto moto honza_z Registrovaný (41 bodů)
...