0 bodů
615 zobrazení
v kategorii Elektrospotřebiče
Je to normální že nabíječka na mobil při nabíjení vydává pískavý zvuk?

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

2 reakce

0 bodů
Bred Domácí (4.3k bodů)
Ne, určitě to normální neni. Pořídil bych jinou nabíječku, nebo navštívil servis.
Děkuji za odpověď budu kontaktovat servis


0 bodů
Je to naprosto normalni


Související témata

0 bodů
2 odpovědí 1.1k zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 2.1k zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 480 zobrazení
0 bodů
1 reakce 1.2k zobrazení
0 bodů
1 reakce 448 zobrazení
0 bodů
1 reakce 246 zobrazení
0 bodů
1 reakce 227 zobrazení
0 bodů
7 odpovědí 1.9k zobrazení
...