0 bodů
801 zobrazení
v kategorii Mobily
Zdravím, dneska jsem zapomněl mobilní telefon v batohu v tramvaji. Co mám dělat ?Prosím pomoc.

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

1 reakce

0 bodů
Bred Domácí (4.3k bodů)
Informovat se na dopravním podniku, zajít , nebo zavolat na místní ztráty a nálezy, Pokud nic z tiho nevyjde, nahlásit ztrátu na PČR. Poslední pomoc, zakoupit nový mobil




Související témata

0 bodů
1 reakce 417 zobrazení
29.12.2016 v kategorii Mobily Lukáš Králík
0 bodů
3 odpovědí 352 zobrazení
0 bodů
5 odpovědí 666 zobrazení
0 bodů
1 reakce 308 zobrazení
13.11.2014 v kategorii Příběhy ze života misacekmikmik
0 bodů
3 odpovědí 1.3k zobrazení
0 bodů
1 reakce 1.0k zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 481 zobrazení
0 bodů
1 reakce 250 zobrazení
7.3.2019 v kategorii Mobily anonym
0 bodů
1 reakce 347 zobrazení
...