0 bodů
496 zobrazení
v kategorii Společnost
Jdeme ve stredu se skolou do divadla a par lidi jde v tricku a dzinach, co si mam vzit na sebe pokud nechci triko ale nechci byt zas moc formalni??

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

1 reakce

0 bodů
Bred Domácí (4.3k bodů)
Nutno také volit co je to za divadlo a co se hraje. Jít na operu do národního v džínách je trapas. Na komedii v nějakém menším divadle, zaměřeném zcela jinam mohou být i džíny vhodné.




Související témata

0 bodů
1 reakce 1.3k zobrazení
0 bodů
3 odpovědí 506 zobrazení
0 bodů
1 reakce 300 zobrazení
0 bodů
1 reakce 223 zobrazení
0 bodů
7 odpovědí 2.0k zobrazení
0 bodů
8 odpovědí 1.4k zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 316 zobrazení
0 bodů
1 reakce 394 zobrazení
0 bodů
1 reakce 275 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 1.2k zobrazení
31.1.2016 v kategorii Společnost rené22
...