0 bodů
275 zobrazení
v kategorii Mobily
Dobrý den, už nějakou dobu si všímám, že můj telefon nějakým způsobem blokuje oznámení. Například mi vyskočí změna zůstatku u aplikace z banky a během vteřiny zmizí. Nikdy si to nestihnu ani přečíst a oznámení už nelze najít. Přitom přítelkyně má stejnou aplikaci a oznámení jí vždycky zůstane v horní části obrazovky, dokud si to neprečte. Koukal jsem do nastavení oznámení a tam je všechno povolené.
Nevíte prosím někdo, co s tím?

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

1 reakce

0 bodů
Bred Domácí (4.3k bodů)
Navštiv servis.




Související témata

0 bodů
1 reakce 364 zobrazení
0 bodů
3 odpovědí 1.4k zobrazení
0 bodů
1 reakce 281 zobrazení
0 bodů
5 odpovědí 4.9k zobrazení
0 bodů
3 odpovědí 763 zobrazení
0 bodů
1 reakce 224 zobrazení
0 bodů
1 reakce 289 zobrazení
15.6.2015 v kategorii Mobily mekyses
0 bodů
1 reakce 172 zobrazení
15.11.2016 v kategorii Ostatní Ivana
0 bodů
1 reakce 246 zobrazení
...