0 bodů
444 zobrazení
v kategorii Auto moto

Ahoj mám otázku.
Mám v autě defender lock a problém je v tom, že mi tam nijak nejde zasunout ten klíč, vůbec tam nejde. Ani násilím. Není tam zamklá zpátečka, jde tam dat jenom neutrál a jednička. Poradíte mi prosím co mám dělat? Do zítřka bych to potřebovala opravit. :) děkuji všem

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

1 reakce

0 bodů
před verca87 Registrovaný (51 bodů)
Když do zámku řadicí páky (defender lock / pákový zámek) nejde vůbec zasunout klíč, bývá problém v zaneseném nebo zamrzlém válci zámku, nebo v tom, že je zámek v poloze, kdy je vložka pootočená a klíč 'nesedí'. Zkuste lehce pohnout řadicí pákou (i s prošlápnutou spojkou) do různých poloh a u toho jemně tlačit klíč, někdy se vložka srovná; pomoci může i propláchnutí zámku přípravkem na zámky (např. ve spreji) a u zamrzlého zámku jeho prohřátí. Rozhodně klíč netlačte násilím, ať ho nezlomíte v zámku. Pokud to nepůjde, kontaktujte zámkaře/autoservis nebo výrobce daného zámku, protože některé pákové zámky mají specifický postup odjištění.




Související témata

0 bodů
3 odpovědí 828 zobrazení
30.11.2014 v kategorii Počítače, internet Johanka Registrovaný (119 bodů)
...