0 bodů
186 zobrazení
v kategorii Auto moto
Dobrý den,
koupil jsem si bazar moto Yamaha XJ6 2010 57 kw v nejmenovaném bazaru,
jsem začátečník takže se mi nedaří poznat na jaký kvalt zrovna jedu.toto moto
má mít 6 rychlostních stupnů ale při řazení na místě jsem napočítal pouze 4,dál už to nešlo,
nevíte čím by to mohlo být?
Děkuji

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

1 reakce

0 bodů
před radek_h Registrovaný (48 bodů)
Když jdou zařadit jen čtyři kvalty a dál to nejde, na stojícím motocyklu to ještě nemusí být závada - některé převody (hlavně přechod přes neutrál a vyšší stupně) jdou plně dořadit až za jízdy, kdy se točí kola a převodovka se 'srovná'. Postavte stroj na stojan, roztočte zadní kolo (nebo zkuste řadit za pomalé jízdy) a uvidíte, jestli naskočí pětka a šestka. Zkontrolujte taky hladinu a stav oleje, protože nízká hladina nebo starý olej řazení zhoršují. Jako začátečník nesázejte na počítání kopnutí na místě - zkuste to za jízdy, a pokud vyšší stupně opravdu chybí i tak, zajeďte do servisu na kontrolu řadicího mechanismu.




Související témata

0 bodů
1 reakce 274 zobrazení
...