0 bodů
850 zobrazení
v kategorii Vaření, jídlo
Měl by člověk sníst i ten olej z rybiček?

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

1 reakce

0 bodů
Proč ne? Tuky ke svému zdárnému životu potřebujeme. I olej z rybiček má v sobě celou řadu důležitých látek. Je zbytečné ho vyhazovat.




Související témata

0 bodů
1 reakce 426 zobrazení
0 bodů
3 odpovědí 442 zobrazení
0 bodů
1 reakce 3 zobrazení
před 1 den v kategorii Dům a byt honza_z Registrovaný (41 bodů)
0 bodů
2 odpovědí 574 zobrazení
0 bodů
1 reakce 639 zobrazení
+1 bodů
3 odpovědí 545 zobrazení
25.11.2014 v kategorii Ostatní Sůwa Pokročilý (1.1k bodů)
0 bodů
1 reakce 678 zobrazení
20.4.2016 v kategorii Vaření, jídlo boruvka Registrovaný (402 bodů)
0 bodů
2 odpovědí 481 zobrazení
17.7.2015 v kategorii Vaření, jídlo Bruno
0 bodů
1 reakce 266 zobrazení
4.7.2015 v kategorii Vaření, jídlo Václavka
+4 bodů
7 odpovědí 1.8k zobrazení
...