0 bodů
521 zobrazení
v kategorii Diskuze
Je podle vás moderní nosit v létě ponožky v sandálech?

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

2 reakce

0 bodů
Nenosím. Zda je to módní, nebo ne, netuším.


0 bodů
NOSÍM A NESTYDÍM SE ZA TO. JE LEPŠÍ MÍT NA NOHOU PONOŽKY, NEŹ NECHUTNĚ ROZPRASKANOU KŮŽI NA PATÁCH


Související témata

0 bodů
1 reakce 378 zobrazení
0 bodů
5 odpovědí 592 zobrazení
0 bodů
4 odpovědí 828 zobrazení
0 bodů
4 odpovědí 538 zobrazení
0 bodů
4 odpovědí 444 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 2.1k zobrazení
22.6.2014 v kategorii Diskuze anonym
0 bodů
6 odpovědí 823 zobrazení
0 bodů
1 reakce 349 zobrazení
0 bodů
1 reakce 216 zobrazení
0 bodů
11 odpovědí 867 zobrazení
13.6.2014 v kategorii Móda, oblečení arygnoc Registrovaný (913 bodů)
...