0 bodů
1.8k zobrazení
v kategorii Elektrospotřebiče
Co to může být když vychází z indukční desky zevnitř při vaření takový divný zápach jako když se něco pálí? Jako kdyby se tam pálila umělá hmota nebo nějaký plast.

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

1 reakce



Související témata

0 bodů
1 reakce 3 zobrazení
před 1 den v kategorii Dům a byt honza_z Registrovaný (41 bodů)
0 bodů
2 odpovědí 454 zobrazení
4.10.2015 v kategorii Ostatní karel69
0 bodů
5 odpovědí 435 zobrazení
0 bodů
3 odpovědí 653 zobrazení
15.5.2014 v kategorii Elektrospotřebiče Franta Tuháček
0 bodů
3 odpovědí 1.3k zobrazení
28.8.2014 v kategorii Dům a byt Dasva
0 bodů
1 reakce 196 zobrazení
0 bodů
1 reakce 453 zobrazení
18.5.2014 v kategorii Ostatní Alojs
0 bodů
3 odpovědí 1.4k zobrazení
9.4.2014 v kategorii Vaření, jídlo Nicola Tomanová
0 bodů
1 reakce 266 zobrazení
24.8.2016 v kategorii Ostatní Michaela
...