0 bodů
289 zobrazení
v kategorii Diskuze
Když jsou tady takové blbosti a blbé otázky, přidávám také jednu. Proč existují tyto stránky?

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

1 reakce

0 bodů
Komu se nelíbí, nemusí sem chodit.




Související témata

0 bodů
2 odpovědí 463 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 442 zobrazení
0 bodů
3 odpovědí 440 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 239 zobrazení
0 bodů
1 reakce 209 zobrazení
0 bodů
1 reakce 252 zobrazení
0 bodů
1 reakce 177 zobrazení
0 bodů
5 odpovědí 408 zobrazení
28.12.2014 v kategorii Společnost Lacík Registrovaný (264 bodů)
0 bodů
1 reakce 318 zobrazení
1.12.2014 v kategorii Ostatní Lacík Registrovaný (264 bodů)
...