0 bodů
231 zobrazení
v kategorii Počítače, internet
Dobrý den.

Prosím nevíte kterej mac rozhodnout koupit?

Když na formátuju sd kartu tak mi to píše že musim si koupit mac ale nevím jakej?

Je to z důvodu že ten disk je RAW.

Děkuji 22aa.

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

1 reakce

0 bodů
před verca87 Registrovaný (51 bodů)
Nepotřebujete kupovat žádný Mac - ta hláška vznikla nedorozuměním. Když je SD karta v režimu RAW, znamená to poškozený nebo nerozpoznaný souborový systém a počítač navrhuje kartu zformátovat (možná jste viděl/a zmínku o formátu typu Mac/exFAT). Pokud na kartě nejsou důležitá data, stačí ji ve Windows zformátovat (pravým tlačítkem na disk - Formátovat, nejlépe FAT32 nebo exFAT). Jsou-li na ní data, která potřebujete, nejdřív je zkuste obnovit programem jako PhotoRec nebo Recuva a teprve potom kartu formátujte.




Související témata

0 bodů
1 reakce 297 zobrazení
0 bodů
1 reakce 388 zobrazení
0 bodů
4 odpovědí 443 zobrazení
0 bodů
1 reakce 246 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 537 zobrazení
0 bodů
1 reakce 376 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 419 zobrazení
0 bodů
1 reakce 128 zobrazení
0 bodů
4 odpovědí 1.0k zobrazení
...