Nepotřebujete kupovat žádný Mac - ta hláška vznikla nedorozuměním. Když je SD karta v režimu RAW, znamená to poškozený nebo nerozpoznaný souborový systém a počítač navrhuje kartu zformátovat (možná jste viděl/a zmínku o formátu typu Mac/exFAT). Pokud na kartě nejsou důležitá data, stačí ji ve Windows zformátovat (pravým tlačítkem na disk - Formátovat, nejlépe FAT32 nebo exFAT). Jsou-li na ní data, která potřebujete, nejdřív je zkuste obnovit programem jako PhotoRec nebo Recuva a teprve potom kartu formátujte.