0 bodů
292 zobrazení
v kategorii Počítače, internet
Dobrý den,

Chtěl bych zeptat, jaká společnost je lépe propojená? Tím myslím např. :Přijde mi zpráva na mobil, zobrazí se mi na pc i na tabletu, novinky, prostě propojená zařízení mezi sebou.... Např. Apple to má v tomto směru dobře provedené. Omlouvám se za špatné vyjádření, ale kdybyste o tom někdo věděl, nebo znal nějaké jiné rozšíření pro zařízení, budu moc rád, když se vyjádříte zde do komentářů.

Děkuji a přeji hezký zbytek den :)

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

1 reakce

0 bodů
před MartinK Registrovaný (65 bodů)
Pro bezešvé propojení mobilu, počítače a tabletu (notifikace, zprávy, fotky, kalendář na všech zařízeních) jsou Google i Microsoft dnes oba velmi dobří, ale ekosystémy fungují trochu jinak. Google je nejsilnější, pokud máte Android telefon a hodně žijete v prohlížeči a webových službách – účet Google vám synchronizuje kontakty, fotky, e-mail a notifikace napříč zařízeními. Microsoft (účet Microsoft + aplikace Propojení s telefonem / Phone Link) je zase výborný, když máte Windows počítač a chcete na něm vidět a posílat SMS, hovory a notifikace z mobilu. Nejucelenější propojení "vše hned všude" má skutečně Apple, takže pokud je pro vás priorita právě tahle plynulost a jste ochotni zůstat u jedné značky, je dobré to zvážit; jinak vyberte ekosystém podle toho, jaký už máte počítač a telefon.




Související témata

0 bodů
5 odpovědí 675 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 332 zobrazení
23.3.2014 v kategorii Diskuze Radim Nosek
0 bodů
5 odpovědí 1.2k zobrazení
0 bodů
3 odpovědí 629 zobrazení
0 bodů
1 reakce 198 zobrazení
0 bodů
1 reakce 773 zobrazení
0 bodů
1 reakce 291 zobrazení
+1 bodů
2 odpovědí 1.1k zobrazení
17.8.2015 v kategorii Počítače, internet František
...