0 bodů
244 zobrazení
v kategorii Počítače, internet
Dobrý den.

Nevíte jak spustit android na virtualboxu?

Když já vyberu jazyk androidu taki se mi restartuaje a je tam to samý.

Prosím,Není 6 gb ram jenom na placený blbiny pro windows a půjde tam androidový hry bezplatný na android a virtualboxu?

Dostanu android tv box na vánoce a zpřijemnuji si čekání.

Je to  virtuální pc android 4.4 kitkat rc r1

Děkuji.22aa.

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

1 reakce

0 bodů
před lucka.k Registrovaný (61 bodů)
Android-x86 (verze KitKat) ve VirtualBoxu se často po výběru jazyka zacyklí kvůli grafice – ve výchozím nastavení nemá fungující 3D/grafický ovladač. Zkuste ve VirtualBoxu nastavit dostatek videopaměti (128 MB), zapnout EFI vypnout a u spouštění (boot menu Android-x86) zvolte řádek a přidejte parametr „nomodeset“, případně bootovat do VESA/debug režimu. Pomáhá taky novější obraz Android-x86 (verze 7 a výš jsou stabilnější než staré 4.4) a typ disku, kde při instalaci povolíte GRUB i zápis systému. Zdarma na něm rozjedete běžné hry, ale starý emulovaný Android je pomalý – jednodušší a plynulejší je dnes emulátor jako oficiální Android Studio nebo hotový herní emulátor, případně počkat na ten TV box.




Související témata

0 bodů
1 reakce 306 zobrazení
0 bodů
3 odpovědí 218 zobrazení
0 bodů
1 reakce 304 zobrazení
0 bodů
1 reakce 191 zobrazení
0 bodů
1 reakce 183 zobrazení
22.1.2016 v kategorii Mobily Martin Janeček
0 bodů
1 reakce 545 zobrazení
1.1.2015 v kategorii Mobily Lacík Registrovaný (264 bodů)
0 bodů
1 reakce 4 zobrazení
0 bodů
1 reakce 200 zobrazení
...