0 bodů
228 zobrazení
v kategorii Škola, příklady
Dobrý den opakuji osmi ročník ZŠ jsem přijat na sou ale na konci roku dostanu 5 jak to tet je  půjdu normálně na sou nebo mě vyskrknou dekuji

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

1 reakce

0 bodů
před evca.s Registrovaný (33 bodů)
Přijetí na SOU obvykle platí, i když na vysvědčení dostanete jednu nedostatečnou, protože do oboru s výučním listem (bez maturity) se zpravidla přijímá i bez úspěšného dokončení 9. ročníku - povinná je splněná školní docházka, ne nutně úspěšné dokončení posledního ročníku. Riziko je hlavně u maturitních oborů, kde škola může přijetí podmínit prospěchem. Nejjistější je co nejdřív zavolat nebo zajít přímo na to SOU, na které jste přijatý, a zeptat se studijního oddělení, jak konkrétně řeší propadnutí v 8. třídě a doloženou docházku - oni vám dají závaznou odpověď podle svých podmínek.




Související témata

0 bodů
4 odpovědí 613 zobrazení
...