0 bodů
310 zobrazení
v kategorii Počítače, internet
Dobrý den, notebook se mi zapne pouze když vyjmu paměti, vrátím zpět.Jinak pouze problikávají diody.Notebook má nový system win 10, dělalo to i s win7.

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

1 reakce

0 bodů
před zdenekp Registrovaný (38 bodů)
Tohle je klasický příznak problému s operační pamětí nebo jejím slotem – když notebook nenaběhne a jen problikávají diody, často nemá platnou paměť, kterou by mohl použít. Pomáhá vyčistit kontakty modulů (jemně gumou na konec "zlatých" kontaktů a vyfoukat slot stlačeným vzduchem), zkusit moduly přehodit nebo otestovat každý zvlášť po jednom. Když to běží jen po vyjmutí a vrácení, bývá vinný špatný kontakt v slotu, vadný modul, nebo méně často základní deska. Pokud čištění a přesazení nepomůže, nechte to změřit v servisu, protože diagnostika slotu/desky už chce odborníka.




Související témata

...