0 bodů
343 zobrazení
v kategorii Zdraví, krása

Když se oholím tak mi strašně pálí krk. Co s tím?

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

2 reakce

0 bodů
mowla Domácí (2.9k bodů)

Buďto máš tupou žiletku a nebo nevhodnou vodu po holení.
Když jsem se ještě holíval, používal jsem Niveu Sensitive - vyzkoušej ji.
;-)
A nebo to udělej jako já - namísto holení si vousy jen zastřihuju (strojkem) - a su spokojený.



0 bodů
Bred Domácí (4.3k bodů)

Příčin může být více nevhodný tupý nástroj, nevhodná voda nebo krém po holení, příliš citlivá kůže. kdysi jsem míval podobný problém s příliš citlivou kůži. Každý den při holení se znovu narušila. Už 40 let se neholím a neni nejmenšího problému.



Související témata

0 bodů
1 reakce 388 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 563 zobrazení
0 bodů
4 odpovědí 730 zobrazení
0 bodů
3 odpovědí 545 zobrazení
0 bodů
1 reakce 613 zobrazení
0 bodů
1 reakce 386 zobrazení
0 bodů
4 odpovědí 255 zobrazení
0 bodů
1 reakce 294 zobrazení
20.8.2015 v kategorii Zdraví, krása J Sokol
0 bodů
1 reakce 484 zobrazení
0 bodů
3 odpovědí 680 zobrazení
23.12.2014 v kategorii Zdraví, krása Lacík Registrovaný (264 bodů)
...